Handluj na Instytucjonalnych Warunkach
12 EA i 15 indykatorów dostępnych z naszymi kontami VIP, PRO i Premium

OTWÓRZ KONTO TERAZ

Uzyskaj dostęp do warunków handlowych Premium.

Otwórz konto STO Premium, Pro lub VIP i zacznij handlować na platformie MT4 z 15 indykatorami i 12 EA.

Aktywność na każdym koncie w STO zapewnia dostęp do bezpłatnych materiałów edukacyjnych, codzienne analizy techniczne i fundamentalne oraz webinary dla traderów z różnym poziomem doświadczenia.

EA to aplikacje używane w połączeniu z MT4 umożliwiające automatyzację niektórych działań handlowych i gromadzenie danych analitycznych.

EA pomagają traderom działać szybko i natychmiastowo otrzymywać istotne dane rynkowe.


KORZYSTAJ ZE WSKAŹNIKÓW I EXPERT ADVISOR’ÓW KIEDY ZACZYNASZ HANDEL Z STO NA KONTACH VIP, PRO I PREMIUM: Alarm Manager - Bar Changer indicator - Candle Countdown indicator - Chart Group indicator - Chart-in-Chart indicator - Correlation Matrix - Correlation Trader - Donchian indicator - Excel RTD - Freehand Drawing indicator - Gravity indicator - High-low indicator - Keltner indicator - Magnifier indicator - Market Manager - Mini Chart indicator - Mini Terminal - Order History indicator - Pivot indicator - Renko indicator - Sentiment Trader - STO - Session Map - Smart Lines - Stealth Orders - Symbol Info indicator - Tick Chart Trader - Trade Terminal

Oddani naszym traderom od 2009 roku

Virtual Private Server (VPS)

Zarządzaj swoim kontem handlowym i Expert Advisor'ami (EA) zdalnie z każdego urządzenia podłączonego do internetu 24 godziny na dobę.

Dzienne Raporty Rynkowe

Sprawdź codzienną Analizę Techniczną i Fundamentalną dostarczoną przez STO i zdobądź niezbędne informacje, które pomogą Ci zbudować swoją strategię handlową

Osobisty Account Manager

Twój osobisty, oddany opiekun rachunku będzie dostępny dla Ciebie aby pomóc w każdej kwestii.

Skuteczna platforma MT4

Zdobądź szansę handlu na najpopularniejszej platformie na świecie, która pozwala na szybką egzekucję zleceń i wydajne zarządzanie kontem.

Wielojęzyczne wsparcie klienta 24/5

Nasz oddany zespół wsparcia jest dostępny 24/5 aby odpowiedzieć na wszytkie Twoje pytania. Nasi przedstawiciele w biurach w Londynie, Mediolanie, i Limassol są zawsze gotowi dostosować się do potrzeb naszych międzynarodowych klientów.

Materiały Edukacyjne

Powiększ swoją wiedzę na temat handlu, analizując kompleksowe materiały edukacyjne STO dostępne dla naszych kleintów. Podstawowe i zaawansowane kursy handlowe, wnikliwe szkolenia internetowe i inne materiały, które rozwiną Twoj umiejętności i pomogą Ci stać się zdyscyplinowanym i konswekwentnym traderem.


Chiałbym regularnie otrzymywać raporty dotyczące analizy technicznej
Chiałbym otrzymywać newsletter oraz być informowany o wszystkich promocjach
Otwórz konto teraz
x

Ostrzeżenie o ryzyku: CFD to instrumenty kompleksowe niosące ze sobą wysokie ryzyko szybkiej utraty kapitału ze względu na dźwignię. 66.69% kont klientów detalicznych traci środki handlując z AFX Capital Markets Ltd. Upewnij się, że rozumiesz model działania instrumentów CFD i czy możesz pozwolić sobie na utratę pieniędzy.