Doładuj swój handel na Indeksach CFD
Ultra niskie spready od 0.7 pipsa

HANDLUJ TERAZ

Ciesz się handlem wolnym od błędów z wiarygodnym brokerem STP
Zdobądź dostęp do najważniejszych światowych rynków

NIEZRÓWNANE WARUNKI HANDLOWE

*Maksymalna dźwignia dla klientów detalicznych wynosi 1:20 w zależności od instrumentu bazowego, od którego pochodzi dany kontrakt CFD.

*I40EUR - FTSE/MIB · 100GBP - FTSE 100 · 225JPY - Nikkei 225 · D30EUR – DAX · E35EUR - IBEX-35 · E50EUR - EURO STOXX 50 · F40EUR - CAC 40 · H33HKD - Hang Seng Index · NASUSD - Nasdaq 100 · SPXUSD - S&P 500 · U30USD - Dow Jones

Oddani naszym traderom od 2009 roku

Virtual Private Server (VPS)

Zarządzaj swoim kontem handlowym i Expert Advisor'ami (EA) zdalnie z każdego urządzenia podłączonego do internetu 24 godziny na dobę.

Dzienne Raporty Rynkowe

Sprawdź codzienną Analizę Techniczną i Fundamentalną dostarczoną przez STO i zdobądź niezbędne informacje, które pomogą Ci zbudować swoją strategię handlową

Osobisty Account Manager

Twój osobisty, oddany opiekun rachunku będzie dostępny dla Ciebie aby pomóc w każdej kwestii.

Skuteczna platforma MT4

Zdobądź szansę handlu na najpopularniejszej platformie na świecie, która pozwala na szybką egzekucję zleceń i wydajne zarządzanie kontem.

Wielojęzyczne wsparcie klienta 24/5

Nasz oddany zespół wsparcia jest dostępny 24/5 aby odpowiedzieć na wszytkie Twoje pytania. Nasi przedstawiciele w biurach w Londynie, Mediolanie, i Limassol są zawsze gotowi dostosować się do potrzeb naszych międzynarodowych klientów.

Materiały Edukacyjne

Powiększ swoją wiedzę na temat handlu, analizując kompleksowe materiały edukacyjne STO dostępne dla naszych kleintów. Podstawowe i zaawansowane kursy handlowe, wnikliwe szkolenia internetowe i inne materiały, które rozwiną Twoj umiejętności i pomogą Ci stać się zdyscyplinowanym i konswekwentnym traderem.

WIELE CFD NA INDEKSY, ULTRA NISKIE SPREADY.
ZACZNIJ HANDEL TERAZ.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Chiałbym regularnie otrzymywać raporty dotyczące analizy technicznej
Chiałbym otrzymywać newsletter oraz być informowany o wszystkich promocjach
OTWÓRZ KONTO


x

Ostrzeżenie o ryzyku: CFD to instrumenty kompleksowe niosące ze sobą wysokie ryzyko szybkiej utraty kapitału ze względu na dźwignię. 64.62% kont klientów detalicznych traci środki handlując z AFX Capital Markets Ltd. Upewnij się, że rozumiesz model działania instrumentów CFD i czy możesz pozwolić sobie na utratę pieniędzy.